Top Model to jeden z programów stacji TVN, w którym uczestnicy decydują się na rywalizację o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodem są dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed telewizorami. W dodatku gościnnie zawita kilka rozpoznawalnych w świecie mody osobistości, jak redaktorki pism, rozpoznawalne modelki oraz światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie w szranki staje czternaście osób, wśród których znalazły się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jurorów osobie, która posiada największe predyspozycje do bycia modelem, co skutkuje tym, że taki uczestnik natychmiast dostaje się do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze to ocena internautów, którzy oddali głos swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co czeka widzów w tej edycji programu Top Model?

Produkcja TVN oferuje możliwość rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to co edycję postanawia się zgłosić sporo kandydatów. W odcinkach uczestnicy otrzymują do zaliczenia różnorodne konkurencje, które mają sprawdzić, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jury jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek oraz okładka w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie poznamy, kto okaże się dziewiątym zwycięzcą Top Model. O to miano konkuruje wielu interesujących osób, w związku z tym bez wątpienia warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz