Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20:00 zaistniał wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym zrobiło się niezwykle głośno i do tej pory jest to jeden z czołowych tematów w otoczeniu wszelkich tabloidów. Po odstąpieniu pary z rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do USA był to 1 łączony wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Podczas telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie Elżbiety II a także reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Lecz nie da się ukryć, że poparcie jest niezwykle odmienne, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie media zauważają, iż w przypadku gdy Meghan i Harry chcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili ostatecznie swoją okazję. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła też sferę myśli samobójczych Meghan oraz tego, iż książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się szukaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 ekspertów omawiających w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Eksperci, w tym dawniejszy sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, zinterpretowali całą rozmowę, zarzucając w ten sposób Oprah Winfrey brak obiektywizmu a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym i księżną Meghan pokazany został w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten oglądało średnio mniej więcej milion widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która potrafi wyciągnąć ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Zważywszy na emocjonujące rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne często komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz