Doskonały pojedynek narodowej reprezentacji Czech - przegrana drużyny narodowej Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Ubiegły mundial w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej nie był zbytnio udany. Oczywiście nasi gracze byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na pozycji selekcjonera. Chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem drużyny Polski, a jego pierwszym istotnym rywalem była narodowa reprezentacja Czech. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, żeby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w polskiej kadrze były świetne, lecz weryfikacja przyszła bardzo szybko. Już po 3 minutach meczu czeska reprezentacja bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla graczy, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze to było wielkie zaskoczenie. Od samego początku zawodnicy czeskiego zespołu narodowego wyglądali znacznie lepiej od polskich zawodników i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to zmieni. Polska reprezentacja piłkarska wyglądała trochę lepiej w drugiej części spotkania, jednak to czescy zawodnicy zdobyli trzecią bramkę. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta Jan. Polscy zawodnicy próbowali nadrobić straty, jednakże dali radę zdobyć tylko jedną bramkę na 3 minuty przed końcem meczu. Należy przyznać, iż ten pojedynek w wykonaniu polskiego zespołu narodowego był kiepski. Portugalski szkoleniowiec Santos z pewnością nie tak debiut w reprezentacji Polski. W drugim starciu eliminacyjnych zmagań drużyna Polski mierzyć się będzie z kadrą Albanii. W tym spotkaniu drużyna narodowa Polski musi wygrać.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz